Pasohlávky - kempování u břehů nejkrásnějšího jihočeského jezera

Kemp Pasohlávky

Vítejte v Kempu Pasohlávky - dokonalém místě pro váš letní pobyt! V našem kempu si můžete užít nejen nádherné přírodní prostředí, ale také širokou škálu aktivit a zábavy pro celou rodinu. Přijďte k nám relaxovat, poznávat nové lidi a vychutnat si krásy jihozápadní Moravy!

Poloha a popis kempu Pasohlávky

Poloha a popis kempu Pasohlávky

Kemp Pasohlávky leží v malebné oblasti jižní Moravy, nedaleko města Břeclav. Kemp se nachází přímo u břehu jezera Nové Mlýny, což poskytuje ideální prostředí pro koupání a další vodní aktivity. Okolní krajina je rovinatá s krásnými vinicemi a cyklostezkami.

Samotný kemp nabízí moderní vybavení pro příjemný pobyt. K dispozici jsou nově zrekonstruované sprchy a toalety, restaurace s venkovní terasou, dětské hřiště, sportovní areál a možnost zapůjčení loděk či paddleboardů.

Kemp Pasohlávky je oblíbeným místem pro rodinnou dovolenou i aktivní odpočinek s přáteli. S jeho ideálním umístěním na břehu jezera a moderním zařízením zajistí nezapomenutelné zážitky ve společnosti milovaných lidí.

Ubytování v kempu

Ubytování v kempu Pasohlávky

Nabízíme Vám pohodlné a moderně vybavené ubytování přímo na břehu krásného jezera. Kemp Pasohlávky je ideálním místem pro strávení dovolené s rodinou či přáteli. U nás si užijete nejen klid a relaxaci, ale také širokou škálu volnočasových aktivit. Vyberte si z nabídky chat, bungalovů nebo stanů a užijte si letní radovánky plné zábavy a pohody!

Stravování v kempu

Stravování v kempu Pasohlávky je důležitou součástí vaší dovolené. V našem kempu máte možnost využít restauraci s bohatým výběrem jídel a nápojů, které si můžete vychutnat přímo u jezera. Pokud preferujete samostatné vaření, máme pro vás připraveny grilovací místa a ohniště. V blízkosti kempu také najdete možnosti nákupů potravin a dalších nezbytností. Vaše stravování bude určitě jedním z vrcholů pobytu v našem krásném kempu Pasohlávky!

Koupání a zábava v okolí kempu

Pokud jste příznivci koupání a zábavy, kemp Pasohlávky je pro vás to pravé místo! V okolí kempu se nachází mnoho možností pro sportovní aktivity a odpočinek u vody. Můžete navštívit největší aquapark v ČR - Aqualand Moravia nebo si užít termální lázně v Aqua-parku Termy Pasohlávky. Pro milovníky adrenalinu jsou k dispozici wakeboarding a windsurfing na jezeře Nové Mlýny. Pokud preferujete klidnější plavby, můžete si pronajmout lodku a projet se po velkých nádržích Novomlýnských rybníků. Kromě toho, okolní vinice nabízejí degustace vína a gastronomické zážitky s regionálními specialitami. Nechte se unést krásami jižní Moravy a užijte si dovolenou plnou vzrušení i relaxace!

Sportovní aktivity v okolí kempu

Sportovní aktivity v okolí kempu Pasohlávky

Pokud se chystáte na dovolenou do kempu Pasohlávky, můžete se těšit na širokou škálu sportovních aktivit v okolí. Vyzkoušejte si například plavání a windsurfing v nedaleké přehradě Novomlýnské. Milovníci cyklistiky si zase mohou užít nezbytné dávky adrenalinu na cyklostezkách Lednicko-valtického areálu.

Pro ty, kteří preferují kolektivní sporty, jsou k dispozici tenisové kurty a hřiště na beach volejbal, nohejbale nebo fotbale. Pro děti pak nabízíme vybavené dětské hřiště s nafukovacími skákacími hrady.

V letním období jsou také možnosti pro půjčení loděk a člunů, rybaření a další outdoorové aktivity. Nezapomeňte si také udělat čas na prohlídku blízkých památek jako jsou zámek Lednice nebo Archeoskanzen Modrá u Kostelce nad Labem.

Kemp Pasohlávky je ideálním místem pro aktivní dovolenou plnou zábavy a relaxace.

Výlety a atrakce v okolí kempu

Výlety a atrakce v okolí kempu Pasohlávky jsou nespočetné! Naši hosté mohou využít přilehlý aquapark, navštívit termální lázně nebo se vydat na turistickou túru do okolní přírody. V blízkém okolí kempu také najdete historická města a malebná venkovská sídla, která stojí za návštěvu. Ať už hledáte aktivní dovolenou nebo klidný pobyt s rodinou, okolí kempu Pasohlávky vám nabídne řadu možností.

Závěr a doporučení pro návštěvníky kempu Pasohlávky

Pokud plánujete navštívit kemp Pasohlávky, máme pro vás několik závěrů a doporučení, které vám pomohou užít si tuto krásnou lokalitu na maximum.

Za prvé, nezapomeňte si s sebou přinést kvalitní stan a spíše spacák. Okolní příroda nabízí jedinečné zážitky a pohled na hvězdnou oblohu noc v kempu může být úžasný.

Za druhé, neváhejte si pronajmout kolo a projet se po krásném okolí kolem řeky Dyje. Tato část kraje je velmi oblíbená mezi cyklisty, a to díky neuvěřitelným výhledům na okolní vinice a historické památky.

A nakonec, určitě si nenechte ujít degustaci místních specialit v okolních vinicích. Vinné stezky jsou tu opravdu fantastické a ochutnat skvělá vína od pasohláveckých vinařů je skutečný zážitek.

Doufáme, že tato doporučení vám pomohou užít si návštěvu Kempu Pasohlávky plnými doušky!

Publikováno: 26. 04. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Luciána Nováková

Tagy: kemp pasohlávky | kemp v pasohlávkách