Kemp Kristýna: Odpočinek uprostřed přírody s dokonalým komfortem

Kemp Kristýna

"Vítejte v Kempu Kristýna - ideálním místě pro odpočinek, zábavu a relaxaci na překrásné české přírodě."

Poloha a přírodní prostředí Kempu Kristýna

Poloha a přírodní prostředí Kempu Kristýna

Kemp Kristýna se nachází v malebné jihočeské krajině, která je proslulá svými lesy, rybníky a kopci. Jeho poloha vám umožní si užít klidnou dovolenou na okraji města, ale zároveň si užít přírody a ticha.

Kemp samotný je obklopen lesem a nachází se na břehu rybníka, kde jsou k dispozici pláže a možnost vodních sportů. Okolní lesy pak nabízejí mnoho turistických tras různých obtížností, cyklistických tras i houbaření.

Pobyt v Kempu Kristýna tak slibuje zábavu i odpočinek v harmonii s překrásnou přírodou jihočeského kraje.

Ubytování v Kempu Kristýna

Ubytování v Kempu Kristýna - ideální volba pro příjemnou dovolenou v přírodě. S nabídkou chat a stanů, které poskytují pohodlí a soukromí, a s moderním sociálním zařízením se budete cítit jako doma. Kemp se nachází v malebné lokalitě a nabízí široké spektrum aktivit pro rodiny s dětmi i pro milovníky turistiky. Objevte krásy okolních lesů a jezer nebo si užijte sportovní zápolení na hřišti pro tenis či volejbal. Ubytování v Kempu Kristýna je to pravé místo pro relaxaci a pobyt v přírodě.

Služby a vybavení Kempu Kristýna

Služby a vybavení Kempu Kristýna zahrnují veškeré potřeby pro pohodlný pobyt v přírodě. Na kempování u nás nebudete nic chybět - nabízíme moderní sociální zařízení, sprchy s teplou vodou a WC. Pro děti máme venkovní hřiště s pískovištěm a trampolínou, kde si mohou hrát celý den. Přístup na internet je samozřejmostí, stejně jako možnost si u nás zapůjčit sportovní náčiní (např. míč na plážovou volejbalovou nebo badminton). Pokud byste měli chuť si uvařit, poskytneme Vám možnost využít společného ohniště či grilu. Kemp Kristýna je ideálním místem pro strávení aktivní dovolené s rodinou či přáteli!

Aktivity a atrakce v okolí Kempu Kristýna

Pokud se rozhodnete pobyt ve v Kempu Kristýna, nemusíte se bát nudy. Okolní příroda nabízí nespočet aktivit a atrakcí pro všechny věkové kategorie. Pro milovníky cyklistiky nabízíme mnoho cyklotras, které vedou přes malebné krajiny Orlických hor. Pokud máte raději pěší turistiku, neváhejte navštívit nedaleký vrchol Suchý vrch, odkud je krásný výhled na okolní krajinu. Pro rodiny s dětmi doporučujeme navštívit zábavní park Napajedla nebo dětský svět u rybníka Novosadský.

Milovníci adrenalinových zážitků si určitě přijdou na své v blízkém Ski areálu Říčky, kde najdete sjezdovky pro začátečníky i pokročilé lyžaře a snowboardisty. Pokud si chcete odpočinout a relaxovat, můžete navštívit nedaleké lázně Velké Losiny, kde si užijete wellness procedury nebo termální bazén.

V okolí Kempu Kristýna najdete také mnoho historických památek jako např. hrad Žampach nebo zámek Tatenice. Navštivte také město Letohrad a prohlédněte si tamní muzeum železnice, které je unikátní svými exponáty.

Všem našim hostům také doporučujeme navštívit lokální restaurace a ochutnat místní speciality. U nás se rozhodně nikdo nenudí!

Závěr a doporučení pro návštěvníky Kempu Kristýna

Závěr a doporučení pro návštěvníky Kempu Kristýna

Pokud jste se rozhodli strávit svůj volný čas v Kempe Kristýna, určitě nebudete zklamáni. Tento kemp nabízí široké spektrum aktivit jak pro dospělé, tak i pro děti. V okolí kempu najdete krásné cyklostezky, turistické trasy a mnoho dalších zajímavých míst k objevení.

Naše doporučení pro Vás je si s sebou přinést dostatek pitné vody, abyste byli hydratováni během celého dne. Pokud plánujete absolvovat delší túry nebo jen chcete strávit den na pláži u jezera, nezapomeňte si také přibalit sluneční krém a vhodné oblečení.

V kempe najdete moderní vybavení a dobře udržované zázemí pro ubytování. Pro ty, kteří chtějí zažít skutečnou dovolenou v přírodě, jsou připraveny stanové plochy s možností ohniště.

Doufáme, že Vaše návštěva Kempu Kristýna bude naplněna radostnými momenty a zanechá Vám příjemné vzpomínky na léto strávené v srdci přírody.

Publikováno: 12. 05. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Monika Švábová

Tagy: kemp kristýna | kemp