Laguna Beroun: Přírodní koupaliště pro nezapomenutelné cestování mikrobusem

Laguna Beroun

Laguna Beroun je přírodní koupaliště, které se nachází v malebném prostředí Berounky. Je ideálním místem pro ty, kteří hledají osvěžení a relaxaci v přírodě. Svojí krásou a klidem láká návštěvníky z blízkého i vzdálenějšího okolí. Laguna Beroun je skutečným rájem pro milovníky přírody a vodních radovánek.

Poloha a přístupnost: Výhodná poloha a snadná dostupnost koupaliště

Laguna Beroun se nachází v krásném prostředí přírody nedaleko města Beroun. Je výhodně situována v blízkosti hlavních dopravních tahů, což zajišťuje snadnou dostupnost pro návštěvníky. Koupaliště je dosažitelné jak autem, tak veřejnou dopravou. Pro ty, kteří preferují cestování mikrobusem, je Laguna Beroun ideálním místem pro letní relaxaci a osvěžení. Stačí vyrazit na silnici E50 směrem od Prahy a po krátké jízdě dojedete do tohoto překrásného přírodního koutku.

Přírodní krása: Popis přírodního prostředí a okolního kraje

Laguna Beroun se nachází v malebném prostředí okolního kraje, který je bohatý na přírodní krásy. Koupaliště je obklopeno zelenými lesy a nachází se u řeky Berounky, která dodává místu jedinečnou atmosféru. Okolní krajina nabízí nádherné výhledy a možnosti pro pěší turistiku či cyklistiku. Při procházce po okolních stezkách lze objevit malebné potoky, skalní útvary a kvetoucí louky. Laguna Beroun je skutečným rájem pro milovníky přírody a klidného odpočinku v překrásném prostředí.

Služby a vybavení: Přehled nabízených služeb a vybavení na Laguně Beroun

Na Laguně Beroun je k dispozici široká škála služeb a vybavení, které usnadňují a zpříjemňují pobyt návštěvníkům. Koupaliště disponuje moderním sociálním zařízením s toaletami a sprchami. Pro ty, kteří si chtějí odpočinout od slunce, jsou k dispozici stínící plachty a lehátka. Pro nejmenší návštěvníky je připraven dětský bazén s atrakcemi. Na Laguně Beroun najdete také restauraci, která nabízí různé druhy občerstvení a osvěžujících nápojů. Pro sportovce jsou k dispozici volejbalové hřiště, tenisové kurty a fotbalové hřiště. V přilehlém okolí je možnost půjčení paddleboardů a kajaků pro vodní aktivity na nedalekém řece Berounce. Celkově nabídka služeb na Laguně Beroun uspokojí potřeby každého návštěvníka a zajistí skvělý pobyt v překrásném prostředí tohoto přírodního koupaliště.

Aktivity a zábava: Možnosti sportovního vyžití a zábavy pro návštěvníky

Laguna Beroun nabízí širokou škálu aktivit a zábavy pro návštěvníky všech věkových kategorií. Milovníci vodních sportů si mohou vyzkoušet například windsurfing, paddleboarding nebo kajakování. Pro ty, kteří preferují suchou půdu, je připravena plážová část s možností plážového volejbalu, nohejbalu nebo badmintonu. Děti se mohou vyřádit na dětském hřišti s prolézačkami a skluzavkami. Pro relaxaci a odpočinek jsou k dispozici lehátka a slunečníky. Ve večerních hodinách se pak konají různé kulturní akce, jako jsou koncerty či divadelní představení. Laguna Beroun je tak ideálním místem pro trávení aktivního i odpočinkového pobytu u vody.

Bezpečnost a dohled: Informace o bezpečnosti a dohledu na koupališti

Bezpečnost a dohled na Laguně Beroun jsou zajištěny pro maximální pohodlí a bezpečnost návštěvníků. Koupaliště je střeženo kvalifikovanými plavčíky, kteří dbají na dodržování pravidel a zachování pořádku. Pro děti je k dispozici oddělený bazén s mělkou vodou, aby se jim poskytla maximální ochrana. Na celém areálu jsou umístěny záchody a sprchy, které jsou pravidelně udržovány čisté. Dohled nad koupalištěm je zajištěn tak, aby se minimalizovala možnost nebezpečných situací. Vaše bezpečnost je pro nás prioritou!

Otevírací doba a vstupné: Aktuální informace o otevírací době a vstupném

Laguna Beroun je otevřena pro veřejnost od června do září. Otevírací doba je od pondělí do neděle od 9:00 do 20:00 hodin. Vstupné na koupaliště je velmi přijatelné, dospělí platí 80 Kč za celodenní vstup a děti do 15 let mají vstup zdarma. Pro rodiny je k dispozici rodinné vstupné za 200 Kč, které platí pro rodiče a jejich děti. Laguna Beroun tak nabízí skvělou možnost strávit celý den u vody za dostupnou cenu.

Tipy pro návštěvníky: Doporučení a tipy pro plnohodnotný pobyt na Laguně Beroun

Pokud plánujete návštěvu Laguny Beroun, doporučujeme si s sebou vzít opalovací krém, ručník a plavky. Nezapomeňte také na dostatek pitné vody a občerstvení. Můžete si přinést piknikový koš s jídlem a užít si piknik na trávě. Pro ty, kteří rádi sportují, je zde možnost zapůjčení různých sportovních vybavení, jako jsou míče nebo badmintonové rakety. Pokud máte rádi vodní aktivity, můžete si pronajmout paddleboard nebo kajak a prozkoumat okolní jezero. Pamatujte však na bezpečnost a dodržujte pravidla koupaliště. Užijte si krásný den plný relaxace a zábavy na Laguně Beroun!

Laguna Beroun je ideálním místem pro ty, kteří hledají přírodní koupaliště v blízkosti Prahy. Jeho výhodná poloha a snadná dostupnost jsou jen jedním z důvodů, proč sem vyrazit. Okolní příroda je nádherná a nabízí mnoho možností pro turistiku a relaxaci. Na Laguně Beroun najdete také širokou škálu služeb a vybavení, které uspokojí potřeby každého návštěvníka. Sportovní aktivity a zábava jsou zde samozřejmostí. Bezpečnost je na prvním místě, takže se nemusíte bát o své děti. Laguna Beroun má také výhodné otevírací hodiny a přijatelné vstupné. Pokud plánujete navštívit toto krásné místo, určitě si vezměte s sebou piknikový koš a užijte si den plný radosti a relaxace na Laguně Beroun.

Publikováno: 30. 11. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Adélka Dědková

Tagy: laguna beroun | přírodní koupaliště