Zažijte jedinečný pobyt v hotelu s vlastním pivovarem

Hotel Malý Pivovar

"Vítejte v hotelu Malý pivovar - kde se setkávají luxus a chuť piva."

Historie hotelu malý pivovar

Pokud hledáte ubytování v unikátním prostředí s historickým nádechem a současně si chcete vychutnat skvělé pivo, je hotel "Malý pivovar" tou správnou volbou pro vás. Hotel se nachází v krásné historické budově, která má zajímavou minulost a bohatou tradici.

Historie hotelu "Malý pivovar" sahá až do 19. století, kdy zde stál první malý pivovar. Ten byl postaven majitelem nedalekého statku jako doplněk potravinové produkce pro svůj hospodářský provoz. Postupem času se pivovar rozrůstal, až nakonec vznikla potřeba ubytovat zdejší hosty a turisty, což vedlo k přestavbě objektu na hotel s vlastním pivovarem.

Dnes je hotel "Malý pivovar" nejen místem pro odpočinek a relaxaci po náročném dni, ale i místem setkání milovníků dobrého piva. V hotelovém pivovaru se vaří tradiční české pivo podle starých receptur, které si můžete vychutnat při posezení na terase nebo v útulné restauraci. Přijďte navštívit tento unikátní hotel s atmosférou minulosti a objevte jeho tajemství a kouzlo.

Popis hotelu a jeho vybavení

Pokud hledáte ubytování v Praze s unikátním zážitkem, nemůžete minout náš hotel Malý pivovar. Jak již název napovídá, jsme hrdými vlastníky malého pivovaru, který se nachází přímo v našem hotelu. To znamená, že si můžete vychutnat skvělou čerstvou a chlazenou sladovou whisky kdykoliv budete chtít.

Ale nejenom pivní lahůdky jsou tím, co dělá hotel Malý pivovar tak speciálním. Nabízíme pohodlné ubytování ve stylově zařízených pokojích s veškerým moderním vybavením, jako je například bezplatné Wi-Fi připojení a klimatizace.

Můžete si také užít řadu dalších služeb a vybavení během svého pobytu. Naše recepce má otevřeno 24 hodin denně, abychom byli k dispozici pro jakékoli potřeby či dotazy. Kromě toho nabízíme také bohatou snídaňovou nabídku a restauraci s tradiční českou kuchyní.

Pokud hledáte neobyčejný zážitek spojený se skvělým ubytováním a chutným pivem, zvažte náš hotel Malý pivovar jako svou nejbližší destinaci. Těšíme se na vaši návštěvu!

Pivovar v hotelu

Pokud hledáte hotel s výjimečnou atmosférou, neváhejte navštívit náš malý pivovar. Kromě pohodlí a kvalitního ubytování si u nás můžete vychutnat autentickou chuť čerstvě uvařeného piva, které je vařeno přímo v našem pivovaru. Užijte si skvělý pobyt plný gastronomických zážitků na jednom místě!

Pokoje a ubytování

Pokoje a ubytování v hotelu Malý pivovar jsou pro Vás připraveny s láskou k detailům. Každý pokoj je moderně zařízený, aby se zde cítili dobře jak turisté, tak i nároční obchodníci. Navíc můžete ochutnat naše nejlepší pivo, které vaříme přímo v hotelu. Ubytování v hotelu Malý pivovar bude pro Vás tím pravým zážitkem při Vaší cestě do krásného Česka.

Restaurace a jídlo

Restaurace a jídlo v hotelu Malý pivovar

Naše restaurace v hotelu Malý pivovar je pravým rájem pro milovníky dobrého jídla a pití. Kromě skvělých chutí z našeho vlastního pivovaru si u nás můžete pochutnat na tradičních českých specialitách i mezinárodní kuchyni.

Nabízíme širokou paletu jídel od snídaňového bufetu přes lehké obědy až po romantické večeře při světle svící. Pokud máte speciální požadavky na dietu, rádi Vám vyhovíme.

Kromě toho Vám nabízíme také možnost uspořádání rautů, oslav nebo firemních akcí s cateringem dle Vašich představ.

V naší restauraci garantujeme nejen vynikající chuť jídla a piva, ale i útulnou atmosféru s rodinným přístupem. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Služby a aktivity v hotelu

Služby a aktivity v hotelu Malý pivovar jsou jedinečné a nabízejí hostům nezapomenutelný pobyt plný zážitků. Kromě vlastního pivovaru, kterým se hotel může s hrdostí pyšnit, najdete také restauraci s tradiční českou kuchyní a rozmanitou nabídkou piva. Pro relaxaci a odpočinek je připraven wellness, kde si můžete dopřát masáže nebo saunu. Pokud preferujete aktivnější pobyt, máte k dispozici fitness centrum nebo možnost zapojit se do různých sportovních aktivit na blízkém venkovním hřišti. Děti nebudou zanedbány díky dětskému koutku a animačním programům. Ať už jste tedy na služební cestě či si užíváte dovolenou, v hotelu Malý pivovar najdete vše potřebné pro skvělý pobyt.

Okolí hotelu a turistické atrakce

Okolí hotelu malý pivovar nabízí mnoho zajímavých turistických atrakcí. Nachází se zde například historické centrum města s krásnou architekturou a památkami, jako je gotický kostel sv. Václava nebo barokní zámek. Pokud máte rádi přírodu, vydejte se na procházku do nedalekého parku s bohatou faunou a flórou nebo navštivte Botanickou zahradu s exotickými rostlinami.

Pro milovníky piva je samozřejmě hlavním lákadlem hotelový malý pivovar, kde si můžete vychutnat autentickou chuť domácího piva a podívat se na jeho vaření. Kromě toho však stojí za návštěvu i okolní hospůdky a restaurace, které nabízejí širokou paletu lahodných jídel a nápojů.

Pokud hledáte adrenalinové zážitky, v okolí najdete také lyžařské areály, bungee jumping a rafting na řece. Ať už toužíte po relaxaci nebo aktivitách plných dobrodružství, okolní prostředí hotelu malý pivovar uspokojí každého návštěvníka.

Závěr a doporučení pro návštěvníky

Po návštěvě hotelu Malý pivovar doufáme, že jste si užili nejen útulné pokoje a pohodlné vybavení, ale také výborné domácí pivo. Chtěli bychom Vám poděkovat za Vaši návštěvu a zároveň Vám přinést několik doporučení pro další hosty.

1. Určitě si nechte ujít ochutnávku našeho domácího piva, které se vaří přímo v hotelu. Náš pivovar je skvělým místem pro milovníky kvalitního piva.

2. K dispozici jsou i průvodcovské služby, které Vás provedou historií hotelu a pivovaru, takže se nemusíte obávat, že si o našem podniku nedozvíte více.

3. Pokud hledáte relaxaci a odpočinek od shonu velkoměsta, je Malý pivovar tou správnou volbou. Hotel se nachází na klidném místě blízko krásné přírody a parků.

Doufáme, že se u nás budete cítit jako doma a těšíme se na Vaši další návštěvu v hotelu Malý pivovar!

Kontaktní informace a rezervace.

Kontaktujte nás a rezervujte si skvělé ubytování a ochutnejte naše lahodné pivo! V této sekci naleznete veškeré kontaktní informace, které potřebujete pro kontakt s hotelem Malý pivovar. Zavolejte nám, zašlete e-mail nebo vyplňte online rezervační formulář a my se postaráme o to, abyste mohli zažít nezapomenutelný pobyt v našem hotelu s vlastním pivovarem.

Publikováno: 16. 04. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Olda Záruba

Tagy: hotel malý pivovar | hotel s vlastním pivovarem