Relaxace na vysoké úrovni: Wellness Hotel Frymburk vás pozývá na nezapomenutelný pobyt

Wellness Hotel Frymburk

Úvod do hotelu Frymburk

Úvod do hotelu Frymburk

Vítejte v wellness hotelu Frymburk, kde se spojuje luxusní ubytování s pohodlím a relaxací. Nacházíme se v malebném městečku Frymburk, na břehu Lipenského jezera, přímo v srdci krásného regionu Šumava. Naším cílem je poskytnout hostům nezapomenutelný pobyt plný klidu a uvolnění.

V hotelu Frymburk najdete moderně vybavené pokoje a apartmány, které splní veškerá Vaše očekávání. Kromě komfortního ubytování Vám nabízíme také wellness centrum s bazénem, saunami a vířivkou, kde si můžete odpočinout po náročném dni plném aktivit.

Budeme rádi, pokud se rozhodnete strávit svůj pobyt právě u nás a my Vám zajistíme co nejpříjemnější zážitek z Vaší dovolené.

Vybavení a služby pro hosty

Vybavení a služby pro hosty

Pokud hledáte způsob, jak si užít příjemné a relaxační volno, neváhejte navštívit Wellness hotel Frymburk. Tento moderní hotel s wellness centrem nabízí širokou škálu služeb a vybavení pro své hosty.

Ubytování v hotelu je komfortní a elegantní. Všechny pokoje jsou plně vybavené a nabízejí pohodlné postele, televizi, minibar, trezor a klimatizaci. Pro ty náročnější hosty jsou k dispozici apartmány s vlastním wellness prostorem.

Wellness centrum je hlavním lákadlem tohoto hotelu. Nabízí saunový svět s různými druhy saun, bazén se sladkou vodou a protiproudem, whirlpool s masážními trychtýři a mušlemi na nohy. K dispozici je také fitness centrum s mnoha cvičebními stroji.

Pro hosty, kteří chtějí relaxovat mimo wellness centrum, je v hotelu několik dalších možností. Můžete si například objednat masáže do svého pokoje nebo strávit odpoledne na golfovém hřišti. Pokud máte chuť na sportovní aktivity, můžete si vypůjčit kolo nebo projít se po nedalekém cyklostezce.

V restauraci hotelu najdete širokou nabídku pokrmů jak české, tak mezinárodní kuchyně. Kromě toho jsou vám k dispozici i občerstvovací automaty a bar.

Zkrátka, Wellness hotel Frymburk je ideálním místem pro ty, kteří chtějí strávit příjemný a relaxační pobyt plný pohody a komfortu.

Wellness centrum jako hlavní atrakce

Wellness centrum jako hlavní atrakce

Pokud hledáte ubytování, které nabízí nejen pohodlné spaní, ale také relaxaci a regeneraci vašeho těla a mysli, tak jste na správném místě! Wellness hotel Frymburk je právě tím místem, které vám tohle všechno umožní.

Hlavní atrakcí našeho hotelu je moderní wellness centrum s rozlohou 800m². Můžete se těšit na bazén s protiproudem a masážními tryskami, finskou saunu, parní lázeň, infračervenou kabinu, ledovou fontánu a vířivku s kapacitou pro osm lidí. Nabídka služeb stojí za zmiňení - masáže celého těla i jednotlivých partií či kosmetické procedury jsou jen některými z možností.

Wellness centrum slouží nejen hostům hotelu, ale je otevřeno i veřejnosti. Přijďte si u nás odpočinout po náročném dni nebo si dopřát víkendový wellness pobyt. Těšíme se na vás!

Možnosti sportovního vyžití v okolí hotelu

Možnosti sportovního vyžití v okolí hotelu Wellness Hotel Frymburk jsou neuvěřitelné! Perfektně umístěný v srdci přírody s nádherným výhledem na jezero Lipno, nabízí hotel nespočet aktivit pro každého hosta. Vodní sporty jsou velmi populární zde, ať už jde o kajak, windsurfing nebo paddleboarding - a samozřejmě plavání ve sladkovodním jezeře Lipno je úchvatné. Pro ty, kteří rádi zůstanou na souši, jsou zde cyklostezky a turistické trasy s krásnými výhledy na okolní krajinu. Golfisté si mohou zahrát na nedalekém golf hřišti Golf Resort Lipno, které se pyšní skvělou pověstí a panoramatickými výhledy. A po dlouhém dni venku si můžete odpočinout v luxusním wellness centru hotelu Wellness Hotel Frymburk!

Gastronomické zážitky v hotelové restauraci

Pokud hledáte gastronomické zážitky, může být návštěva hotelové restaurace wellness hotelu Frymburk tou pravou volbou. Naše restaurace nabízí širokou škálu specialit české a mezinárodní kuchyně, připravovaných z čerstvých a kvalitních surovin. Kromě toho se můžete těšit na vynikající vína z naší obsáhlé vinotéky, perfektně doplňující chutě vašeho jídla.

Pokud hledáte nezapomenutelný gastronomický zážitek, neváhejte navštívit naši hotelovou restauraci. Budeme se těšit na vaši návštěvu!

Prostor pro firemní akce a konference

Vítejte v Wellness Hotelu Frymburk, kde máme pro Vás připraven skvělý prostor pro firemní akce a konference. S moderním vybavením a profesionální službou se postaráme o to, aby Vaše akce byla úspěšná a nezapomenutelná pro všechny účastníky. Můžete si vybrat z několika sálů a místností, které splňují veškeré požadavky na technické zázemí i komfort pro hosty. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Závěr a doporučení pro návštěvu hotelu Frymburk.

Závěr a doporučení pro návštěvu hotelu Frymburk

Pokud hledáte dokonalé místo pro relaxaci, odpočinek a rozkoš z wellness procedur, je Hotel Frymburk tou správnou volbou. Nachází se v nádherném prostředí obklopeném přírodou Lipenské přehrady, což poskytuje návštěvníkům jedinečný zážitek.

Hotel nabízí širokou škálu wellness služeb, jako jsou sauna, masáže, bazény a další. Ve svých moderně vybavených pokojích najdete veškeré pohodlí a luxusní vybavení, které vám umožní plně si užít váš pobyt.

Doporučujeme také ochutnat výbornou kuchyni hotelové restaurace, která nabízí skvělý výběr českých i mezinárodních specialit.

Celkově lze říci, že Hotel Frymburk je ideálním místem pro ty, kteří hledají relaxaci a odpočinek ve spojení s prvotřídním servisem a pohodlným ubytováním. Vřele ho doporučujeme!

Publikováno: 25. 05. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Luciána Nováková

Tagy: wellness hotel frymburk | hotel s wellness centrem