Ibis Ingold - luxusní ubytování za přijatelné ceny pro náročné cestovatele

Ibis Ingold

Úvod do ibis ingold

Ibis Ingold je moderní hotelový řetězec, který se zaměřuje na poskytování kvalitního ubytování za přijatelnou cenu. Pokud hledáte komfortní a vkusně zařízené pokoje, které jsou vybaveny nejnovějšími technologiemi, Ibis Ingold je tou správnou volbou pro vás. Naše hotely jsou umístěny na strategických místech po celém světě a nabízejí prvotřídní služby, aby vaše cestování bylo co nejpříjemnější. V této úvodní části se dozvíte více o historii a filozofii značky Ibis Ingold a jak se liší od jiných hotelů na trhu.

Historie a vývoj hotelového řetězce

Historie a vývoj hotelového řetězce "ibis ingold"

----------------------------------------------

Hotelový řetězec "ibis ingold" je mezinárodní síť nízkonákladových hotelů, které se zaměřují především na pohodlné a cenově dostupné ubytování pro cestující. Historie tohoto řetězce sahá až do roku 1974, kdy byl založen první hotel s názvem "ibis" v belgickém městě Gosselies.

Od té doby se ibis postupně rozrůstal a expandoval po celém světě. V roce 1984 firma spolupracovala s dalším francouzským hotelem - Novotel - čímž vznikla skupina AccorHotels. V dnešní době má ibis více než 1 100 hotelů ve více než 65 zemích světa.

Své jméno odvozuje řetězec od japonského symbolu pro "štika", který má být symbolem dobrých spánkových podmínek a odpočinku pro hosty. Není to ale jediné, co dává najevo pocit klidu a harmonie. Ibis hotely nabízejí útulnou atmosféru, moderní vybavenost a kvalitní služby za dostupné ceny.

Ibis ingold se neustále snaží inovovat a přizpůsobovat se potřebám moderního cestujícího. Zveřejňuje pravidelně nové trendy, interiér je velice pěkný a kvalitní služby zaručené. Společnost dbá na vysokou úroveň svých hotelů, aby si hosté mohli užívají kvalitu a pohodlí za dostupné ceny.

Koncept a design hotelů ibis ingold

Koncept a design hotelů ibis ingold

Jako jedna z nejvýznamnějších značek v oblasti pohostinství, se řetězec hotelů ibis ingold zaměřuje na poskytování kvalitního ubytování za přijatelnou cenu. Společnost nabízí moderní hotely s důrazem na design a komfort pro každého hosta.

Koncept a design hotelů ibis ingold je založen na konceptu "Smart Design", který zdůrazňuje praktičnost a eleganci v interiéru i exteriéru budov. Kombinace přirozených materiálů, odstínů a světel tvoří harmonický celek, který umožňuje hostům relaxaci ve stylovém prostředí.

Dalším klíčovým prvkem konceptu je inovativní technologie, která podporuje efektivitu a pohodlí pobytu hostů. Hotelové pokoje jsou vybaveny úspornými spotřebiči, klimatizací nebo moderním TV systémem.

Všechny tyto prvky konceptu a designu hotelů ibis ingold vytvářejí unikátní atmosféru, která spojuje modernost s elegancí a kvalitou služeb s dostupnou cenou.

Nabídka služeb a vybavení hotelů

Nabídka služeb a vybavení hotelů

Jako součást mezinárodní sítě hotelového řetězce ibis ingold máme potěšení nabízet širokou škálu služeb a vybavení pro naše hosty. Naše pohodlné a moderně zařízené pokoje jsou ideálním místem k odpočinku po náročném dni plném obchodních schůzek nebo turistických výletů.

Kromě ubytování nabízíme také restaurační služby, kde si můžete vychutnat tradiční českou kuchyni i mezinárodní speciality. Pro ty, kteří chtějí zůstat v kondici během svého pobytu, máme fitness centrum se sauna a masérskými službami.

Pro podnikání nabízíme moderně vybavené konferenční místnosti s kapacitou až 100 lidí, kompletním AV vybavením a rychlým internetem. Pro aktivní odpočinek je k dispozici bazén, bowlingová dráha a stolní tenis.

V ibis ingold naleznete všechno, co potřebujete pro pohodlný pobyt – komfort, relaxaci i profesionální služby. Těšíme se na vaši návštěvu!

Lokace a rozšíření ibis ingold po světě

Lokace a rozšíření hotelového řetězce ibis ingold po celém světě jsou zajímavým tématem pro cestovatele i obchodníky. Tento úspěšný řetězec se vyskytuje na mnoha exotických a turisticky atraktivních destinacích, ale najdeme ho také v největších světových městech. Přibližte si společnost ibis ingold a zjistěte, jaká místa po celém světě nabízí kvalitní ubytování a služby této prestižní hotelové sítě.

Zkušenosti a recenze hostů

Zkušenosti a recenze hostů jsou pro nás velmi důležité. Snažíme se, aby pobyt v hotelu ibis ingold byl co nejpříjemnější a pro naše hosty nezapomenutelný zážitek. Rádi bychom proto představili několik zpětných vazeb od našich spokojených hostů, kteří si u nás již užili svého pobytu.

"Velmi přátelský personál a skvělé služby. Pokoje jsou čisté a útulné. Výhodou je také blízkost centra města. Určitě se sem brzy vrátím!" - Petra

"Ibis ingold je bezesporu jedním z nejlepších hotelů, ve kterých jsem kdy byl. Nádherné prostředí, luxusní pokoje a milý personál. Navíc je zde mnoho aktivit, kterými si hosté mohou odpočinout. Doporučuji všem!" - Jan

"Pobyt v ibis ingold byl naprosto dokonalý! Ubytování bylo skvělé, snídaně vynikající a personál velmi profesionální a ochotný pomoci s čímkoliv potřebným. Určitě navštívím znovu." - Martina

Děkujeme za tyto krásné ohlasy od našich spokojených hostů. Pokud zvažujete pobyt v hotelovém řetězci ibis ingold, neotálejte a rezervujte si svůj pobyt ihned!

Budoucnost a plány ibis ingold

Budoucnost a plány ibis ingold

Jako jeden z předních hotelových řetězců se ibis ingold stále snaží inovovat a poskytovat svým hostům nejlepší možný zážitek z pobytu. V nedávné době jsme také oznámili naše ambiciózní plány na rozšíření sítě hotelů po celém světě.

V budoucnu se můžete těšit na ještě víc komfortních a moderních pokojů, revoluční technologie pro vaši pohodlnou interakci s prostředím a mnoho dalšího. Naše hlavní priority zahrnují i udržitelnost, bezpečnost a spokojenost našich hostů.

Ať už cestujete za prací nebo za zábavou, ibis ingold se bude dál úspěšně vyvíjet a přinášet vám nezapomenutelné zážitky ze spaní u nás.

Závěr a doporučení pro cestovatele

Závěr a doporučení pro cestovatele:

Pokud hledáte cenově dostupné, pohodlné a moderní ubytování, hotelový řetězec ibis ingold může být ideální volbou pro vás. Jeho provozovatelé se snaží dbát na kvalitu služeb i na přátelský a ochotný personál. Pokud tedy hledáte komfortní zázemí během vašich cest, neváhejte sáhnout po hotelovém řetězci ibis ingold!

Publikováno: 12. 04. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Olda Záruba

Tagy: ibis ingold | hotelový řetězec