Chateau Havel: Klenot mezi hotelem a restaurací v srdci Prahy

Chateau Havel

Úvod do Chateau Havel

"Chateau Havel - hotel a restaurace v Praze s unikátním pohledem na Pražský hrad. Vítejte v našem zámku, který vás přivítá svou historií a luxusem. Prozkoumejte naše elegantní pokoje s moderním vybavením a ochutnejte lahodnou kuchyni naší restaurace. Přijeďte za námi, abyste zažili nezapomenutelný pobyt plný komfortu a elegance."

Historie Chateau Havel

Historie Chateau Havel sahá až do 16. století, kdy byl původní zámek postaven pro biskupa pražského. V průběhu let se majitelé stavby často střídali a na konci 19. století byl objekt upraven v novobarokním stylu.

V roce 1995 proběhla rozsáhlá rekonstrukce budovy a vzniklo zde luxusní hotel a restaurace, které se staly oblíbenými mezi návštěvníky Prahy. Dnes je Chateau Havel známý svou jedinečnou atmosférou, kvalitním servisem a vynikajícím jídlem.

Hotel nabízí 51 elegantně zařízených pokojů a apartmánů s pohodlnými postelemi a moderním vybavením. Restaurace Chateau Havel pak láká svými gastronomickými zážitky pro každou příležitost - od romantických večeří při svíčkách po firemní akce či rodinné oslavy.

Chateau Havel se tak stal symbolem luxusu, elegance a vysoké kvality služeb, které jsou typické pro Prahu jako město s bohatou historií a kulturním dědictvím.

Design a architektura

Styl a architektura jsou klíčovými prvky, které vytvářejí nádhernou atmosféru pro hosty hotelu a restaurace Chateau Havel v Praze. Vychutnejte si kouzlo starodávného zámku s prvky moderního designu, které spolu tvoří úchvatné prostředí pro vaše pohodlí a relaxaci. Každý detail od pečlivě navržených pokojů po elegantní jídelnu je vytvořen tak, aby vám poskytl nejlepší možný zážitek. Ponořte se do světa krásy a luxusu ve stylu Chateau Havel!

Ubytování v Chateau Havel

Ubytování v Chateau Havel

Pokud hledáte jedinečné ubytování v Praze, neměli byste přehlédnout hotel a restauraci Chateau Havel. Nachází se v krásném historickém zámku s atmosférou minulých staletí, ale s moderním komfortem pro hosty.

V našich pokojích najdete pohodlné postele a vybavení na nejvyšší úrovni, které Vám zajistí tiché prostředí pro odpočinek po náročném dni. Hotel nabízí také wellness služby a fitness centrum.

Restaurace nabízí kulinářské zážitky nejen z české kuchyně, ale i ze světové kuchyně. Naše jídla jsou připravována ze sezónních surovin od místních dodavatelů.

Nechte se unést historickým kouzlem a luxusem našeho zámku - rezervujte si pobyt v Chateau Havel hned teď!

Restaurace a jídlo v Chateau Havel

Pokud hledáte vynikající restauraci a kulinářské zážitky v Praze, neváhejte navštívit hotel a restauraci Chateau Havel. Naše restaurace nabízí širokou škálu chutných pokrmů z české i mezinárodní kuchyně, které jsou připravovány pouze ze svěžích a kvalitních surovin. Osvědčený tým profesionálních kuchařů se postará o to, abyste si u nás pochutnali na skvělém jídle a strávili příjemné chvíle v krásném prostředí našeho historického zámku. Přijďte ochutnat naše speciality a užijte si nezapomenutelný gastronomický zážitek v Chateau Havel!

Konference a akce v Chateau Havel

"Zažijte nezapomenutelné zážitky na konferencích a akcích v prostorných sálech Chateau Havel v samotném srdci Prahy. Prožijte jedinečné chvíle v této historické budově a užijte si prvotřídní služby hotelu a restaurace Chateau Havel. Využijte přátelského personálu, moderní technologie a elegantní interiéry pro vaše firemní setkání, rodinnou oslavu či svatební hostinu. Navštivte nás a buďte učastníkem nejlepších událostí v Praze!"

Okolí Chateau Havel

Okolí Chateau Havel

Hotel a restaurace Chateau Havel v Praze se nachází v malebném prostředí, které nabízí mnoho zajímavých aktivit a památek. Okolí hotelu je plné krásné přírody, historických budov a kulturních akcí.

Pokud rádi procházky, určitě oceníte blízkost Hostivařské přehrady nebo parku Průhonice s unikátním dendrologickým parkem. Milovníci historie si naopak přijdou na své v návštěvě nedalekého zámku Konopiště či Říčanského muzea.

V okolních městech najdete také různorodou nabídku kulturních akcí, jako jsou festivaly (např. Letní shakespearovské slavnosti v Táboře), koncerty a divadelní představení.

Ať už hledáte relaxaci v přírodě či kulturním dědictví, okolní krajina kolem Chateau Havel má co nabídnout pro každého.

Závěr a doporučení pro návštěvníky

Závěr a doporučení pro návštěvníky

Pokud hledáte jedinečné a elegantní ubytování v Praze, neváhejte si rezervovat pobyt v hotelu a restauraci Chateau Havel. Tento impozantní zámek s prvky baroka se nachází v klidné části Prahy 4, ale přesto jen pár minut od centra města.

V Chateau Havel si můžete užít luxusního ubytování, relaxace v wellness centru a vynikajících gastronomických zážitků. Hotel nabízí různé druhy pokojů a apartmánů, které jsou vkusně zařízeny a vybaveny moderním vybavením.

Kromě ubytování je tu také nádherná restaurace s pestrým menu a širokou nabídkou vína. Pro milovníky sportu je k dispozici tenisový kurt nebo fitness centrum. A pokud chcete poznat blízké okolí Prahy, nabídka aktivit je velmi široká - procházky kolem Berounky, cyklovýlety nebo návštěva nedalekých památek.

Zkrátka, hotel a restaurace Chateau Havel je skvělé místo pro ty, kdo hledají spojení historie s moderním komfortem. Určitě stojí za to sem zavítat při Vaší návštěvě Prahy.

Publikováno: 15. 04. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Olda Záruba

Tagy: chateau havel | hotel a restaurace chateau havel v praze