Autokemp Merkur: Oáza klidu a pohody pro milovníky kempování

Autokemp Merkur

"Vítejte v autokempu Merkur - ideálním místě pro pohodlné a bezstarostné kempování"

Popis a lokalita Autokempu Merkur

Popis a lokalita Autokempu Merkur

Autokemp Merkur je ideální destinací pro ty, kteří si chtějí užít nadčasový zážitek z kempingového ubytování. Kemp se nachází v srdci malebné obce Pec pod Sněžkou a nabízí krásné výhledy na okolní hory a lesy.

Autokemp je vybaven moderním sociálním zařízením, které zahrnuje sprchy s teplou vodou, toalety a umývárny. Pro vaše pohodlí jsou k dispozici také pračky, sušičky a možnost pronájmu grilů.

V blízkosti autokempu najdete mnoho turistických tras a cyklostezek, které vedou přes nádherné scenérie Krkonošského národního parku. Pokud hledáte akční dovolenou plnou adrenalinových zážitků, můžete si pronajmout horská kola nebo snowboardy a lyže dle vaší volby.

Zkrátka, Autokemp Merkur je nezapomenutelným místem pro vaši rodinnou dovolenou plnou relaxace i aktivit!

Kempingové ubytování v Autokempu Merkur

Pokud hledáte kvalitní možnosti ubytování pro svou dovolenou, neváhejte navštívit Autokemp Merkur! Naše kempingové ubytování nabízí komfortní a bezproblémový pobyt v jednom z nejkrásnějších míst v České republice. Užijte si nádhernou přírodu s rodinou nebo přáteli ve stylu, který si zasloužíte. Můžete si vybrat z různých typů ubytování, jako jsou chatky, karavany či stanování. V našem autokempu se cítíte jako doma a vychutnáváte si pohodlí spojené s krásným okolím plným aktivit a zábavy. Navštivte nás a uvidíte sami!

Služby a vybavení pro hosty

"Služby a vybavení pro hosty v autokempu Merkur - Kompletní pohodlí i bezstarostné dovolené." V našem kempu se můžete těšit na moderní zázemí, které splní vaše požadavky na komfort a spokojenost. Nabízíme např. vybavenou kuchyňku, hygienické zařízení s teplou sprchou, prádelnu nebo možnost zapojení elektrického přístroje při stanování. Navíc hrajeme fair-play hry pro dospělé i děti, outdoorové aktivity a dostupná jsou zde i občerstvení a potravinový krámek. Přijďte relaxovat do autokempu Merkur, kde je šťastná dovolená pro každého hosta."

Aktivity a výlety v okolí

Aktivity a výlety v okolí autokempu Merkur

Pokud hledáte nejen kempování, ale i zábavu a poznávání nových míst, máme pro vás pár tipů na aktivity a výlety v okolí autokempu Merkur.

Navštivte historické památky - V blízkosti se nachází řada historických památek jako je např. zámek Křtiny či rotunda sv. Petra a Pavla v Běleči.

Procházky přírodou - Pro milovníky přírody jsou zde krásné cyklostezky, pěší trasy a lesy plné hub či borůvek.

Vodní radovánky - V letních měsících můžete vyrazit na koupání do nedalekého aquaparku Aqualand Moravia nebo si zaplavat na blízkém rybníku Olšovec.

Gastronomické zážitky - V okolí autokempu najdete mnoho skvělých restaurací s regionálními specialitami, jako jsou např. moravské vína, knedlíky či ovocné koláče.

Pojďte objevit okolní krásy spolu s námi!

Závěr a doporučení pro návštěvníky

Závěr a doporučení pro návštěvníky

Pokud hledáte skvělé kempingové ubytování, nemusíte hledat dál než do Autokempu Merkur. V našem autokempu najdete veškeré vybavení, které potřebujete pro pohodlný a příjemný pobyt.

Pro naprostou pohodu doporučujeme rezervaci místa předem. Tak si můžete být jisti, že zde najdete volné místo pro svou karavan či stan a všechny vaše potřeby budou plně uspokojeny.

V Autokempu Merkur se snažíme poskytnout vysokou úroveň služeb a komfortu našim hostům. Proto jsme vybavili kemp moderním sociálním zařízením, dětským hřištěm, restaurací s nabídkou tradičních pokrmů a dalšími atrakcemi.

Takže neváhejte a navštivte Autokemp Merkur - budeme rádi, když vám pomůžeme strávit skvělou dovolenou v krásném prostředí překrásného kraje!

Publikováno: 02. 07. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Olda Záruba

Tagy: autokemp merkur | kempingové ubytování