Zážitkový pobyt v hotelu Sunrise Royal Makadi Resort - Královský ráj v Egyptě!

Představení hotelu Sunrise Royal Makadi Resort

Sunrise Royal Makadi Resort je luxusní pětihvězdičkový hotel nacházející se v egyptském letovisku Makadi Bay. Tento resort nabízí svým hostům dokonalou kombinaci komfortu, relaxace a zábavy. Hotel disponuje 698 prostornými a elegantně zařízenými pokoji, které jsou vybaveny veškerým moderním vybavením. Díky svému umístění přímo u pláže si hosté mohou užít nádherných výhledů na Rudé moře a korálové útesy. Vstup do moře je zde velmi pohodlný díky dlouhému molo. Pro ty, kteří preferují bazény, je k dispozici celkem 8 bazénů s lehátky a slunečníky.

Umístění a okolí hotelu v Egyptě

Sunrise Royal Makadi Resort se nachází v krásném prostředí v Egyptě, přímo u Rudého moře. Hotel je situován v oblíbené oblasti Makadi Bay, která je známá svými úchvatnými plážemi a korálovým útesem. Okolí hotelu nabízí nespočet možností pro aktivní dovolenou. Milovníci potápění a šnorchlování si zde přijdou na své díky bohatému podmořskému světu. K dispozici jsou také různé vodní sporty, jako je windsurfing či kajak. Pro ty, kteří preferují pevnou půdu pod nohama, jsou k dispozici golfová hřiště a tenisové kurty. V blízkosti hotelu se nachází také nákupní centra a trhy, kde můžete nakoupit suvenýry nebo ochutnat místní speciality.

Nabídka ubytování a vybavení hotelu

Sunrise Royal Makadi Resort nabízí širokou škálu ubytování pro své hosty. Hotel disponuje 698 moderně zařízenými pokoji a apartmány, které jsou elegantní a prostorné. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, balkon nebo terasu s výhledem na moře nebo zahradu. K vybavení patří také klimatizace, minibar, trezor a TV se satelitním příjmem. Pro ty, kteří si přejí ještě vyšší úroveň komfortu, jsou k dispozici luxusní suitky s odděleným obývacím prostorem a soukromou terasou s jacuzzi. Celkově lze říci, že hotel Sunrise Royal Makadi Resort splňuje očekávání i těch nejnáročnějších hostů.

Stravování a restaurace v rámci resortu

Stravování v hotelu Sunrise Royal Makadi Resort je skutečně ohromující. Resort nabízí širokou škálu restaurací, které uspokojí každého gurmána. Hlavní restaurace nabízí bohatý bufet s mezinárodními specialitami a tematické večeře. Pro ty, kteří preferují jinou kuchyni, jsou k dispozici také specializované restaurace s italskou, asijskou a egyptskou kuchyní. Kromě toho si hosté mohou vychutnat občerstvení a lehké pokrmy v několika snack barech a kavárnách po celém resortu. Nezapomíná se ani na milovníky sladkostí - cukrárna nabízí široký výběr dortů a zákusků. Celkově je stravování v resortu Sunrise Royal Makadi Resort opravdu jedinečným zážitkem pro chuťové buňky hostů.

Aktivity a zábava pro hosty

Hotel Sunrise Royal Makadi Resort nabízí širokou škálu aktivit a zábavy pro své hosty. Pro milovníky vodních sportů je k dispozici potápění, šnorchlování, windsurfing nebo jízda na vodním skútru. Sportovci si mohou zahrát tenis, plážový volejbal, fotbal nebo se vydat na golfový green. Pro děti je připravený dětský klub s animačním programem a bazénem se skluzavkami. Ve večerních hodinách mohou hosté navštívit různé show, koncerty nebo se pobavit v diskotéce. Aktivity a zábava v hotelu Sunrise Royal Makadi Resort jsou skvělým doplňkem dovolené plné dobrodružství a zábavy.

Služby a vybavení pro relaxaci a wellness

Hotel Sunrise Royal Makadi Resort nabízí širokou škálu služeb a vybavení pro relaxaci a wellness. Pro hosty, kteří si přejí odpočinout a zrelaxovat, je k dispozici luxusní spa centrum s profesionálními maséry a terapeuty. Zde si můžete dopřát masáže, aromaterapii, thajské procedury nebo saunování. Kromě toho je k dispozici také venkovní bazén s lehátky a slunečníky, kde si můžete užít sluneční paprsky. Pro sportovně založené hosty je připraven moderně vybavený fitness centrum s různými cvičebními stroji. Celkově lze říci, že hotel Sunrise Royal Makadi Resort nabízí všechny potřebné služby pro dokonalou relaxaci a wellness pobytu.

Možnosti výletů a atrakcí v okolí

V okolí hotelu Sunrise Royal Makadi Resort je mnoho zajímavých možností pro výlety a objevování. Milovníci potápění si zde mohou vychutnat úžasný podvodní svět Rudého moře. V blízkosti se nachází také známý korálový útes Abu Hashish, který láká nejen potápěče, ale i šnorchlaře.

Pro ty, kteří mají rádi dobrodružství, je tu možnost vyjet na pouštní safari a prozkoumat krásy egyptské pouště. Můžete se projet na velbloudech nebo si vyzkoušet jízdu na čtyřkolkách.

Pokud máte rádi historii a kulturu, nedaleko se nachází starobylé město Hurghada s tradičními bazary a památkami. Doporučujeme navštívit také Luxor, kde se nachází slavné chrámy Karnak a Údolí králů.

Pro milovníky golfového sportu je v okolí hotelu dostupné několik golfových hřišť s nádherným výhledem na moře.

Všechny tyto atrakce jsou snadno dostupné díky dobře organizovaným výletům z hotelu Sunrise Royal Makadi Resort. Nechte se unést krásami Egypta a objevte jeho tajemství!

Recenze a zkušenosti hostů

Recenze a zkušenosti hostů jsou neocenitelným zdrojem informací při výběru vhodného hotelu. Hosté, kteří navštívili Sunrise Royal Makadi Resort, se shodují na jednom - pobyt v tomto hotelu byl skvělým zážitkem. Oceňují přátelský personál, který je vstřícný a ochotný pomoci s jakoukoli otázkou či problémem. Hosté také chválí čistotu a pohodlí pokojů, které jsou prostorné a moderně zařízené.

Další pozitivní hodnocení směřuje k nabídce stravování. Hosté si pochvalují bohatou a rozmanitou nabídku jídel v rámci all-inclusive konceptu. Restaurace ve hotelu připravují lahodné pokrmy z egyptské i mezinárodní kuchyně, které potěší i ty nejnáročnější gurmány.

Co se týče aktivit a zábavy pro hosty, recenzenti uvádějí, že Sunrise Royal Makadi Resort má opravdu co nabídnout. Kromě bazénů a pláže mohou hosté využít širokou škálu sportovních aktivit jako tenis, stolní tenis nebo fitness centrum. Pro ty, kteří preferují odpočinek a relaxaci, je k dispozici wellness centrum s nabídkou masáží a kosmetických procedur.

Hosté také vychvalují možnosti výletů a atrakcí v okolí hotelu. V blízkosti se nachází krásné korálové útesy, které jsou ideálním místem pro potápění a šnorchlování. Kousek od hotelu se nachází také několik golfových hřišť pro milovníky tohoto sportu.

Celkově lze říci, že hosté mají s pobytem v hotelu Sunrise Royal Makadi Resort velmi pozitivní zkušenosti. Doporučují ho jako ideální místo pro dovolenou plnou relaxace, zábavy a objevování krás Egypta.

Rezervace a praktické informace pro cestování do hotelu Sunrise Royal Makadi Resort

Rezervace do hotelu Sunrise Royal Makadi Resort je možná prostřednictvím jejich oficiální webové stránky nebo pomocí cestovní kanceláře. Doporučuje se rezervovat s dostatečným předstihem, zejména v období turistické sezóny. Pro cestování do Egypta je nutné mít platný cestovní pas. Při příjezdu na letiště v Hurghadě je možné využít transfer od hotelu, který je třeba předem objednat. V hotelu jsou k dispozici různé služby, jako například směnárna, prádelna nebo půjčovna aut. Pobyt v tomto resortu nabízí jedinečnou možnost prozkoumat krásy egyptského pobřeží a užít si relaxaci a zábavu ve vysoce kvalitním prostředí.

Publikováno: 20. 01. 2024

Kategorie: cestování

Autor: Luciána Nováková

Tagy: sunrise royal makadi resort | hotel v egyptě