Volarik Hotel: Luxusní ubytování s výhledem na krásy České republiky

Volarik Hotel

Vítejte v hotelu Volarik - místě, kde se setkávají komfort a hospitálnost. Připravili jsme pro Vás jedinečný pobyt plný luxusu a pohodlí. Naše moderně vybavené pokoje a apartmány Vás zaručeně okouzlí svým designem i nabídkou služeb. U nás zažijete nezapomenutelný pobyt, který si budete přát zopakovat znovu a znovu. Přijďte se přesvědčit sami!

Poloha

Poloha Volarik Hotelu

Volarik Hotel se nachází v těsné blízkosti historického centra města, což umožňuje snadný a pohodlný přístup ke všem turistickým atrakcím. Kromě toho je hotel situován jen několik minut od hlavních dopravních uzlů, jako jsou autobusové nádraží a vlakové nádraží. Pokud hledáte ideální místo pro pobyt v centru města s možností snadného a rychlého přístupu k nejzajímavějším místům, Volarik Hotel je tou pravou volbou pro Vás.

Historie

Historie Volarik Hotelu

Volarik Hotel je jedním z nejstarších hotelů v Českých Budějovicích, jeho historie sahá až do 19. století. Byl postaven v roce 1862 jako soukromá rezidence a později byl přestavěn na hotelový komplex.

Během své historie prošel Volarik Hotel mnoha změnami, avšak stále si udržel svůj unikátní styl a atmosféru. Od dob svého otevření hostil mnoho slavných osobností ze světa kultury, vědy i politiky.

Dnes je Volarik Hotel moderním a luxusním hotelem s prvotřídním ubytováním, vyhlášenou kuchyní a profesionálním servisem. Navíc se nachází v samém srdci krásného historického centra Českých Budějovic, což jej činí ideálním místem pro návštěvu tohoto skvostného města.

Vybavení pokojů

Vybavení pokojů Volarik hotelu

Volarik hotel je skvělým místem pro vaši dovolenou nebo pracovní cestu. Naše pokoje jsou vybaveny moderním nábytkem a veškerým vybavením, které potřebujete pro příjemný pobyt. Každý pokoj má vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou, toaletní potřeby a fén. Dále jsou zde televize s plochou obrazovkou, minibar a klimatizace. Pro ty, kteří chtějí pracovat, nabízíme rychlé Wi-Fi připojení a pracovní stůl s lampou. Pokud se chcete odpočinout, naše pohodlné postele zajistí klidný spánek. Navíc máme k dispozici i rodinné pokoje a apartmány pro ty, kteří cestují s více lidmi nebo hledají větší prostor.

Vybavení našich pokojů je skvělé pro všechny typy hostů - od páru na romantickém pobytu po podnikatele na služební cestě. Těšíme se na vaši návštěvu!

Restaurace a bary

Restaurace a bary v hotelu Volarik - nejlepší místo pro vaše gastronomické zážitky!

Služby

Pod nadpisem "Služby" Volarik hotelu najdete širokou škálu nabízených služeb, které uspokojí potřeby každého hosta. Naše profesionální a vstřícné personál se postará o to, aby Vaše pobyt byl co nejpříjemnější a bezproblémový. Mezi naše služby patří například denní úklid pokojů, prádelna, transfer z letiště či nádraží, parkování a mnoho dalších. Navíc si u nás můžete užít i wellness služby jako sauna a masáže. Volarik hotel je pro Vás tu s jediným cílem: abyste se u nás cítili jako doma.

Zábava a aktivity v okolí

Pokud hledáte způsoby, jak si užít pobyt v hotelu Volarik, máte na výběr celou řadu zábavných a aktivních možností v okolí. Například můžete navštívit nedaleké turistické trasy, projít se po malebných cestách a objevovat krásy přírody. Milovníci sportu si mohou užít golfové hřiště nebo koupání v blízkém aquaparku. Pro ty, kdo se chtějí začerpat kulturní dědictví regionu, doporučujeme návštěvu historických památek a muzeí. Pokud preferujete odpočinek a relaxaci, nabídne Volarik svou saunu a wellness centrum. Ať už máte jakékoli preference, určitě najdete něco pro sebe v tomto krásném okolí!

Ceny a rezervace

Ceny a rezervace - objevte nabídku luxusních pokojů v hotelu Volarik a zarezervujte si svůj pobyt ještě dnes!

Závěr - Užijte si svůj pobyt v komfortu a luxusu Volarik Hotelu.

Publikováno: 29. 04. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Luciána Nováková

Tagy: volarik hotel | hotel