Unikátní ubytování v ČR: Hotel Ondrášův dvůr - Recenze a Tipy pro Cestování

Hotel Ondrášův Dvůr

Informace o hotelu Ondrášův dvůr

Hotel Ondrášův dvůr se nachází v malebné obci Hrubý Jeseník nedaleko města Jindřichův Hradec. Tento historický statek byl pečlivě zrekonstruován a přeměněn na luxusní hotel s rustikálním designem a moderními prvky. Nabízí ubytování ve stylových pokojích a apartmánech, které jsou vybaveny veškerým komfortem pro pohodlný pobyt hostů. Hotel je ideálním místem pro romantické pobyty, firemní akce nebo svatební hostiny díky své jedinečné atmosféře a prostorným prostorám.

Ubytovací možnosti a vybavení

Hotel Ondrášův dvůr nabízí různé ubytovací možnosti pro hosty, včetně pokojů a apartmánů s moderním vybavením. Všechny pokoje jsou prostorné, vkusně zařízené a disponují vlastní koupelnou. Apartmány mají navíc plně vybavenou kuchyň a obývací prostor. Hotel také poskytuje bezplatné Wi-Fi připojení, parkoviště pro hosty a dětské hřiště. Pro náročné hosty jsou k dispozici luxusní apartmány s výhledem do okolní přírody.

Stravování a restaurace

Stravování v hotelu Ondrášův dvůr je skvělý zážitek pro chuťové buňky každého hosta. Hotelová restaurace nabízí bohatou škálu tradičních českých jídel, připravených s láskou a pečlivostí. Kromě toho zde můžete ochutnat i regionální speciality a vybrat si z široké nabídky lahodných dezertů. Pro milovníky dobré kávy je k dispozici kavárna s příjemnou atmosférou, kde si můžete vychutnat šálek čerstvé kávy nebo lahodný dort. V restauraci se dbá na kvalitu surovin a autentickou chuť domácí kuchyně, což činí stravování v hotelu Ondrášův dvůr nezapomenutelným zážitkem pro každého návštěvníka.

Wellness a relaxační služby

Hotel Ondrášův dvůr nabízí svým hostům širokou škálu wellness a relaxačních služeb. V hotelovém wellness centru si mohou návštěvníci dopřát odpočinek v sauně nebo relaxovat při masáži. K dispozici je také venkovní bazén s výhledem do okolní přírody, kde si hosté mohou užít osvěžující plavbu. Pro aktivní odpočinek je k dispozici fitness centrum vybavené moderními stroji. Wellness a relaxace jsou nedílnou součástí pobytu v hotelu Ondrášův dvůr, který se zaměřuje na celkové pohodlí a uvolnění svých hostů.

Aktivity a zajímavá místa v okolí

V okolí hotelu Ondrášův dvůr se nachází mnoho zajímavých míst a aktivit pro návštěvníky všech věkových kategorií. Pro milovníky historie je nedaleko hotelu možné navštívit hrad Sovinec, který nabízí fascinující prohlídky a krásné výhledy do okolí. Pro rodiny s dětmi je ideální výlet do ZOO Ostrava, kde si mohou užít den plný zábavy a poznání. Milovníci přírody ocení blízkost Jeseníků a možnost pěších či cyklistických výletů po okolních trasách. Pro sportovce je pak k dispozici golfové hřiště Čeladná nebo lyžařské středisko Pustevny. Celkově je okolí hotelu Ondrášův dvůr bohaté na různorodé aktivity, které uspokojí každého návštěvníka.

Rezervace a kontaktní informace

Pro rezervaci pobytu v hotelu Ondrášův dvůr je možné využít online rezervační systém na oficiální webové stránce hotelu. Alternativně lze kontaktovat recepci telefonicky nebo emailem. Doporučuje se provést rezervaci s dostatečným předstihem, zejména v obdobích vyššího turistického ruchu. Pro bližší informace o cenách a volných termínech ubytování je možné se obrátit přímo na personál hotelu prostřednictvím uvedených kontaktních údajů na webových stránkách.

Publikováno: 24. 03. 2024

Kategorie: cestování

Autor: Monika Švábová

Tagy: hotel ondrášův dvůr | hotel v čr