Lyžování v Egyptě? Ano, díky resortu Svatá Kateřina!

Resort Svatá Kateřina

"Lyžařský zážitek v neobvyklém prostředí - Resort Svatá Kateřina v Egyptě"

Poloha a přístupnost

Poloha a přístupnost resortu Sv. Kateřina

Resort Sv. Kateřina se nachází na východním pobřeží Egypta, v pohoří Sinaj. Je to ideální destinace pro lyžaře hledající exotickou zkušenost a dobrodružství.

Resort je snadno dostupný autem nebo autobusem ze severního letoviska Šarm aš-Šajch, které je vzdáleno pouhých 150 kilometrů od nábřeží. Kromě toho jsou k dispozici také lety z Káhiry a dalších měst po celém světě.

Díky slunečnému a suchému podnebí se lyžaři mohou těšit na spoustu sněhu po celou zimu. Resort také nabízí skvělé ubytování, restaurace a služby pro návštěvníky, aby si svůj pobyt maximálně užili.

Pojďte objevit krásy pohoří Sinaj v resortu Sv. Kateřina - jedinečné lyžařské destinaci v Egyptě!

Historie resortu

Historie resortu Svatá Kateřina se začala psát v roce 1974, kdy byla na úpatí hory Katarína v egyptské Sinaji postavena první lanovka. Od té doby se zde začali sjíždět především místní obyvatelé, kteří si tady rádi užívali sněhových radovánek.

Postupně se však rozšířila popularita tohoto mimořádného lyžařského střediska i mezi turisty ze zahraničí. Dnes je Resort Svatá Kateřina jedním z nejoblíbenějších lyžařských center v Egyptě a nabízí návštěvníkům skvělé podmínky pro lyžování, snowboarding či běžecké lyžování.

Resort svatá Kateřina dnes disponuje moderním vybavením a nabízí celoročně širokou škálu aktivit spojených s horolezectvím, turistikou a cyklistikou - samozřejmostí jsou průvodcovské služby a možnost ubytování ve stylových horských chatách.

Ubytování

Ubytování v resortu Svatá Kateřina - luxusní dovolená v egyptském lyžařském ráji.

Lyžařské tratě a vleky

Lyžování v Egyptě? Ano, je to možné! Resort Svatá Kateřina nabízí návštěvníkům úžasné lyžařské tratě a moderní vleky, které splní očekávání i těch nejnáročnějších nadšenců. Vydejte se na dovolenou plnou adrenalinu a užijte si netradiční lyžování přímo v Egyptě!

Další sportovní aktivity

Pokud už tohle lyžařské centrum v Egyptě není dostatečně adrenalinové pro tebe, máme pro tebe připraveny další sportovní aktivity! Vydej se na umělý led, kde si můžeš vyzkoušet bruslení nebo hokej. Milovníci horolezectví určitě ocení blízkost skal a možnost vyrazit na skály v okolí. Navíc je zde také golfový resort nebo možnost pronájmu jacht a plavby po Rudém moři. Resort Svatá Kateřina tě nezklame ani pokud toužíš po aktivní dovolené mimo sjezdovky!

Stravování a nakupování

Stravování a nakupování v resortu Svatá Kateřina

Kromě skvělých lyžařských zážitků nabízí resort Svatá Kateřina také širokou škálu možností pro stravování a nakupování. Nenechte se odradit tím, že jste v Egyptě – resort disponuje restauracemi s mezinárodní i lokální kuchyní, které splní vaše chuťové požadavky.

Pro ty, kteří si chtějí uvařit sami, jsou ve městě Saint Catherine k dispozici obchody se základními potravinami a drogerie. Pokud preferujete nákupy na trhu, vydejte se do nedalekého města Dahab, kde najdete nejen tradiční suvenýry, ale také čerstvé ovoce a zeleninu.

Celkově lze říci, že strava a nákupy nejsou v resortu Svatá Kateřina problémem – naopak jsou součástí celkové pohody při pobytu v této krásné části Egypta.

Zábava a relaxace

Zábava a relaxace v resortu svatá kateřina - užijte si dokonalou lyžařskou dovolenou s luxusními relaxačními možnostmi v jednom z nejkrásnějších letovisek v Egyptě. Odpočiňte si v moderních wellness centrech, ochutnejte exotické lahůdky a zapojte se do řady aktivit, které vám tento nádherný resort nabízí. Užijte si zimní radovánky na vrcholku hory a poté se odpočiňte při masáži s pohledem na moře. Svatá Kateřina je ideálním místem pro ty, kdo hledají harmonii mezi adrenalinem a relaxací na jednom místě.

Ceny a rezervace

"Ceny a rezervace pro nezapomenutelný lyžařský pobyt v resortu Svatá Kateřina v Egyptě"

Závěr: Vyzkoušejte lyžování v exotickém prostředí Resortu Svatá Kateřina v Egyptě

Publikováno: 09. 04. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Olda Záruba

Tagy: resort svatá kateřina | lyžařský resort v egyptě