Koupání, relaxace a zábava: Objevte krásy veřejného koupaliště Michalovců!

Koupaliště Michal

Vítejte na webových stránkách Koupaliště Michal! Jsme veřejné koupaliště v Michalovcích, které nabízí nejen osvěžení během horkých letních dnů, ale také řadu aktivit pro celou rodinu. Přečtěte si více o naší historii a zjistěte, jaké služby a zábavu vám nabízíme.

Historie koupaliště Michal

Historie koupaliště Michal sahá až do poloviny 20. století, kdy bylo postaveno jako jedno z prvních veřejných koupališť v oblasti Michalovec. Jeho popularita nepolevila ani během komunistické éry, kdy se stalo důležitým místem pro zábavu i relaxaci pro obyvatele okolních měst a vesnic.

V průběhu let byly na koupališti provedeny různé úpravy a modernizace, aby poskytovalo stále pohodlnější služby návštěvníkům. Dnes je to oblíbené místo pro rodiny s dětmi i mladé lidi, kteří sem přicházejí užít si příjemného osvěžení v teplých letních dnech.

Historie koupaliště Michal je součástí historie Michalovec jako takových a dokládá bohatou tradici rekreačního života v této oblasti.

Služby a vybavení koupaliště

Služby a vybavení koupaliště Michal

Veřejné koupaliště v Michalovcích nabízí široké spektrum služeb pro své návštěvníky. Vyberte si z mnoha atrakcí, které jsou připraveny k vašemu pobytu.

Pro ty, kteří se chtějí odreagovat a zrelaxovat, je připraven bazén s protiproudem. Sportovci ocení plavecký bazén, který nabídne dostatek prostoru pro trénink i rekreační plavání.

Zahrajte si stolní tenis nebo volejbal na našem hřišti. Malé děti si užijí radost z písčitého dětského hřiště a speciálních brouzdališť.

Nabídka gastronomických služeb na koupališti Michal uspokojí každého. Naše restaurace podává čerstvé občerstvení, chutné jídlo i osvěžující nápoje.

Kromě toho je k dispozici půjčovna slunečníků a lehátek pro ty, kteří by si rádi odpočinuli v teplých letních dnech.

Přijďte navštivit veřejné koupaliště Michal a užijte si spoustu zábavy a relaxace.

Sportovní aktivity na koupališti

Sportovní aktivity na koupališti Michal

Koupaliště Michal je nejen ideálním místem k osvěžení v letních měsících, ale také nabízí širokou škálu sportovních aktivit pro návštěvníky všech věkových kategorií. Plavecký bazén s olympijskými rozměry slouží pro trénink i rekreační plavání. Začínající plavci se mohou přihlásit do kurzu plavání a zdokonalit své techniky.

Na vodní ploše si lze zahrát beach volejbal, nohejbal nebo vodní míčové hry. V blízkosti bazénu se nachází hřiště pro tenis či stolní tenis, které jsou volně přístupné pro veřejnost.

Pro ty, kteří raději odpočívají na souši, je tu vybudovaná lezecká stěna, která nabízí možnost procvičit si svůj koordinační a fyzický rozvoj.

Na koupališti Michal se každoročně konají také sportovní soutěže a akce, které lákají návštěvníky z okolního regionu. Kromě toho jsou zde pravidelné tréninky a kurzy různých sportovních klubů.

Koupaliště Michal je tak ideálním místem nejen pro osvěžení, ale i pro aktivní trávení volného času a zlepšení své sportovní kondice.

Akce a program na koupališti

Akce a program na koupališti Michal

Koupaliště Michal je ideálním místem pro letní odpočinek a zábavu. Našim návštěvníkům nabízíme širokou škálu aktivit, které uspokojí každého - od sportovních nadšenců po milovníky klidného odpočinku.

Připravili jsme pro vás bohatý akční program, který vám zajistí nezapomenutelný zážitek. Kromě běžných plaveckých a relaxačních aktivit se můžete těšit například na pravidelné tréninky aqua fitness nebo volejbalové turnaje.

Pro malé návštěvníky koupaliště máme připraveny speciální dny s animačními programy a soutěžemi, které je určitě potěší. Pro celou rodinu pak organizujeme grilování, pikniky a další společenské akce.

Navíc se každoročně pořádají hudební festivaly, koncerty a kulturní akce přímo na koupališti. U nás si užijete nejen oázu klidu, ale také skvělou atmosféru!

Tak co dodat? Přijďte si užít léto s námi na koupališti Michal a neváhejte si zamluvit místo na některou z našich akcí. Těšíme se na vás!

Vstupné a otevírací doba

Vstupné a otevírací doba

Pokud plánujete návštěvu veřejného koupaliště Michalovce, je důležité vědět informace o vstupném a otevírací době.

Koupaliště Michalovce má standardní otevírací dobu od června do srpna každý den od 9:00 hodin do 20:00 hodin. V případě nepříznivého počasí může být koupaliště uzavřeno nebo zkrácena otevírací doba.

Vstupné na koupaliště je možné zakoupit u pokladny při vstupu na areál. Dospělý platí 3 € za den, studenti a senioři nad 65 let mají slevu a platí pouze 2 € za den. Děti do 6 let mají volný vstup.

Pamatujte si, že na koupališti platí řada pravidel týkajících se chování, hygieny a bezpečnosti, které slouží ke zajištění pohodlného prostřední pro všechny návštěvníky. Prosím respektujte tato pravidla a užijte si krásný den na koupališti Michalovce!

Doporučení a tipy pro návštěvu koupaliště Michal

Doporučení a tipy pro návštěvu koupaliště Michal jsou klíčové pro to, aby vaše letní dovolená byla co nejzábavnější a nejpohodlnější. Zde je několik užitečných rad:

1) Zkontrolujte dopředu otevírací dobu koupaliště Michal, aby jste si mohli naplánovat svůj čas přesně podle potřeby.

2) Nezapomeňte si vzít s sebou plavky a ručník.

3) Pokud vám chybí slunce na vašem těle, nezapomeňte na opalovací krém a sluneční brýle.

4) Pro ty, kteří se chtějí aktivně pohybovat, je zde možnost zapůjčení sportovního vybavení - míče na plážový volejbal, badminton atd.

5) Abyste si mohli užít plnou relaxaci a odpočinek, zkuste si zarezervovat lehátka dopředu. Pokud přijedete později, bude hledání volného lehátka velmi obtížné.

Toto jsou jen některé tipy a doporučení pro návštěvu koupaliště Michal. Pamatujte si však hlavním pravidlem - užijte si letní dny naplno!

Bliží se konec léta a s ním také uzavírání koupališť. Pokud jste ještě nenavštívili veřejné koupaliště Michal v Michalovcích, neváhejte! Toto krásné místo nabízí nejen příjemné osvěžení v horkých letních dnech, ale také mnoho aktivit pro celou rodinu. Ať už si zahrajete beach volejbal, projedete se na horských kolech či si jednoduše užijete sluníčka na lehátkách. Koupaliště Michal ve Vás navíc probudí nostalgiu svou staromódní atmosférou a originálním bazénem. Tak neváhejte a přijeďte si užít poslední slunečné dny léta!

Publikováno: 14. 06. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Adélka Dědková

Tagy: koupaliště michal | veřejné koupaliště v michalovcích