Kiwi.com: Vaše brána k nekonečným cestovním možnostem

Kiwi Com

Úvod do Kiwi.com jako online cestovní agentury

Kiwi.com je jedna z největších online cestovních agentur, která vám umožní uspořit čas i peníze při hledání a rezervaci letů, jízdenek na vlaky, autobusy a další dopravy. Nejenže nabízíme velký výběr destinací po celém světě, ale také unikátní funkce pro kombinaci různých druhů dopravy a cestování do více míst s jednou rezervací. Náš cíl je poskytnout vám co nejlepší zážitek z cestování za co nejnižší ceny. V tomto úvodu se dozvíte více o tom, jak Kiwi.com funguje jako online cestovní agentura a jak může být vaším ideálním spolucestujícím pro vaše budoucí dobrodružství.

Historie založení a vývoj Kiwi.com

Historie založení a vývoj Kiwi.com

Online cestovní agentura Kiwi.com byla založena v roce 2012 českým podnikatelem Oliverem Dlouhým. Původně se jednalo o projekt, který měl pomoci lidem najít nejlevnější letenky na trhu, díky propojení různých leteckých společností. Postupem času se však Kiwi.com rozrostlo do plnohodnotné online cestovní agentury, která nabízí nejen levné letenky, ale i ubytování, pronájem aut a další služby spojené s cestováním.

V roce 2016 se Kiwi.com dostalo na seznam nejrychleji rostoucích firem v Evropě. V roce 2017 pak firma oznámila investici ve výši 20 milionů dolarů od společnosti investičního fondu General Atlantic, což jí umožnilo rozšířit své aktivity do nových oblastí a nabídnout svým zákazníkům ještě lepší služby.

Dnes má Kiwi.com sídlo v Brně a patří mezi přední online cestovní agentury na světě. Její tým tvoří více než 2500 lidí z celého světa a každoročně uspokojí desetitisíce cestujících.

Nabídka služeb a produktů Kiwi.com

Nabídka služeb a produktů Kiwi.com

Jako přední online cestovní agentura nabízí Kiwi.com širokou škálu služeb a produktů pro všechny typy cestovatelů. Naše platforma umožňuje rychlé a snadné porovnání letů, hotelů, pronájmu aut a dalších aktivit po celém světě. S našimi inovativními funkcemi a technologiemi můžete najít ty nejlepší nabídky za skvělé ceny a ušetřit čas i peníze. Využijte naši nabídku již dnes a začněte plánovat vaše nezapomenutelné dobrodružství s Kiwi.com!

Výhody a nevýhody používání Kiwi.com pro cestování

Kiwi.com je online cestovní agentura, která nabízí mnoho výhod pro cestovatele. Jednou z největších výhod je možnost spojení různých letů a dopravních prostředků do jedné rezervace, což umožňuje snadnější plánování cesty a úsporu času. Díky rozsáhlému sítí partnerů Kiwi.com také nabízí konkurenceschopné ceny letenek.

Mezi další výhody patří jednoduchost používání webu a mobilní aplikace, přehledné zobrazení různých možností tras a flexibilní změny termínů cest.

Nicméně, jako každá služba má i Kiwi.com své nevýhody. Mezi nimi například patří poplatek za změnu letenky, omezenou nabídku jídla na palubě u některých společností a nemožnost nasazení problémů s dostupnost pomoci přes call center (pouze e-mailová podpora).

Všechny tyto faktory by měly být vzaty v úvahu při rozhodování o použití Kiwi.com pro plánování vaší další cesty.

Recenze a zkušenosti zákazníků s Kiwi.com

Recenze a zkušenosti zákazníků s Kiwi.com

Kiwi.com je moderní online cestovní agentura, která nabízí široký výběr letů po celém světě za velmi konkurenceschopné ceny. Pokud se chystáte na další dovolenou či služební cestu a hledáte spolehlivého partnera pro rezervaci letenek, Kiwi.com by mohlo být řešení.

Objevujeme však různorodé názory a recenze od zákazníků této online cestovní agentury. Zatímco někteří jsou nadšeni z vysoce kvalitního servisu, jiní si stěžují na problémy s rezervacemi či komunikací se zákaznickou podporou.

V této sekci se budeme zabývat právě těmito recenzemi a zkušenostmi od skutečných lidí, kteří využili služeb Kiwi.com. Podíváme se na různé aspekty, jako je klientova podpora, snadnost použití webové stránky nebo přehlednost cenových nabídek.

Pokud máte již nějaké zkušenosti s Kiwi.com, rádi bychom slyšeli váš hodnocení! Dejte nám vědět, jak jste byli spokojeni s vaší zkušeností s touto cestovní agenturou.

Jak najít nejlepší nabídky na Kiwi.com

Jak najít nejlepší nabídky na Kiwi.com

Kiwi.com je moderní online cestovní agentura, která nabízí širokou paletu letů, hotelů a dalších cestovních služeb po celém světě. Abyste získali ty nejlepší nabídky na Kiwi.com, je důležité využít několik jednoduchých kroků.

1. Použijte vyhledávací filtr

Kiwi.com umožňuje použití filtrování výsledků podle rozsahu cen, času trvání letu, přestupů a dalších faktorů. Tento nástroj vám pomůže snadno najít nejvhodnější lety a hotely na základě vašich preferencí.

2. Sledujte nabídky

Kiwi.com pravidelně zveřejňuje speciální nabídky na různé destinace po celém světě. Sledováním těchto nabídek můžete ušetřit spoustu peněz na své cestování.

3. Rezervujte včas

Především pro populární sezóny se doporučuje rezervace letenek a ubytování s předstihem. Včasná rezervace může znamenat rozdíl mezi cenami a také vám zajistit lepší možnosti volby.

4. Srovnávejte ceny

Přestože Kiwi.com nabízí již velmi konkurenční ceny, může se vám vyplatit srovnání cen s jinými cestovními agenturami. Nikdy nevíte, kde se skrývá ta nejlepší nabídka.

S těmito tipy byste měli být schopni najít ty nejlepší nabídky na Kiwi.com a užít si tak levnou a příjemnou cestu po světě.

Budoucnost Kiwi.com a plány na rozšíření služeb

Budoucnost Kiwi.com a plány na rozšíření služeb

Kiwi.com je online cestovní agentura, která se specializuje na letenky a zajišťuje levné lety po celém světě. Společnost se neustále vyvíjí a má velké plány do budoucna.

Jedním z hlavních cílů Kiwi.com je poskytovat stále lepší a inovativnější služby pro své zákazníky. V současné době společnost pracuje na vylepšení svého vyhledávání letů, aby bylo co nejefektivnější a uživatelsky přívětivé.

Dalším plánem Kiwi.com je rozšíření svých služeb o další typy dopravy, jako jsou například autobusy, vlaky či lodní doprava. Tím by se firma stala kompletním cestovním partnerem pro své zákazníky.

Kiwi.com také hodlá dále expandovat do nových trhů a nabízet své služby v dalších zemích po celém světě. A to vše s cílem poskytnout co nejlepší možné zážitky ze cestování za co nejnižší ceny.

Sledujte tedy s námi nadcházející kroky Kiwi.com v oblasti online cestování!

Závěr a shrnutí výhod Kiwi.com pro cestování.

Kiwi.com je online cestovní agentura, která nabízí celou řadu výhod pro cestování. Nejenže umožňuje snadné vyhledávání a rezervaci letů po celém světě, ale také se zaměřuje na plně flexibilní letenky a kombinace letů různých leteckých společností.

Jednou z hlavních výhod Kiwi.com je poskytování cenově dostupných letenek s nízkými poplatky za služby, což zahrnuje i možnost sjednat si pojistku proti nepředvídaným situacím během cesty. Navíc Kiwi.com nabízí skvělé řešení pro přestupy mezi více než 700 spoji, což usnadňuje cestování do i z méně obvyklých destinací či mezi odletem a příletem na různých letištích.

Doporučujeme tedy využít služeb Kiwi.com pro snadné a efektivní plánování vaší další cesty.

Publikováno: 21. 04. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Monika Švábová

Tagy: kiwi com | online cestovní agentura