ingetour: Cesta k nezapomenutelnému dobrodružství

Vítejte v článku o cestovní kanceláři Ingetour! Tento příspěvek se zaměřuje na popis této společnosti a jejích služeb. Ingetour je jednou z nejvýznamnějších cestovních kanceláří v České republice, která nabízí širokou škálu zájezdů jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny. Tato firma je známá svým profesionálním přístupem ke klientům a snahou o poskytnutí kvalitních služeb za přijatelné ceny. Pokud hledáte spolehlivou cestovní kancelář s mnohaletou praxí, pak byste rozhodně měli zvážit Ingetour jako možnost pro vaše budoucí cestování.

Představení cestovní kanceláře "ingetour"

Cestovní kancelář "ingetour" nabízí širokou škálu zájezdů po celém světě. Snaží se vyhovět potřebám všech klientů bez ohledu na jejich věk, zájmy nebo finanční možnosti. Ingetour spolupracuje pouze s renomovanými letovisky, hotely a leteckými společnostmi, aby zajistila maximální komfort a bezpečnost během cesty. Klienti mohou očekávat prvotřídní služby od zkušených průvodců, kteří mají perfektní znalosti destinací a jsou schopni poradit s jakýmkoli dotazem nebo problémem. Cestování "ingetourem" je jedinečným zážitkem pro každého klienta, protože se cestovní kancelář zaměřuje na individualitu a přizpůsobení se konkrétním potřebám každého klienta.

Historie a vznik cestovní kanceláře

Historie a vznik cestovní kanceláře sahá do 19. století, kdy začali bohatší lidé cestovat po celém světě. V té době nebylo zvykem cestovat individuálně, ale spíše se zapojit do organizovaných skupinových zájezdů. V roce 1841 byla v Anglii založena první cestovní kancelář s názvem Cox & Kings, která se specializovala na organizaci zahraničních cest pro britskou aristokracii.

V Českých zemích se vznik prvních cestovních kanceláří datuje do konce 19. století a počátku 20. století. Tyto kanceláře se zaměřovaly především na organizaci zahraničních zájezdů do Evropy a Egypta.

Po druhé světové válce začaly vznikat státní cestovní kanceláře, které měly monopol na organizaci zahraničních i domácích zájezdů. Po roce 1989 se situace změnila a do oblasti turistického průmyslu vstoupily soukromé cestovní kanceláře jako INGETOUR.

INGETOUR je moderní česká cestovní kancelář, kterou tvoří tým odborných pracovníků s dlouholetou praxí v oboru. Zaměřuje se na široké spektrum cestování, od pobytů u moře až po expedice do vzdálených koutů světa. Své klienty uspokojuje individuálními zájezdy i skupinovými zájezdy na míru.

Nabízené služby

Cestovní kancelář Ingetour nabízí širokou škálu služeb pro své klienty. Mezi nejpopulárnější patří organizace zájezdů a dovolených na různé destinace po celém světě, včetně exotických míst jako například Thajsko, Jamajka či Mauricius. Kromě toho je možné využít i individuálních zájezdů s vlastním programem dle přání klienta.

Ingetour také nabízí specializované služby pro náročné cestovatele, jako jsou například luxusní dovolené na jachtách či pronájem soukromých vil na pláži. Pro turisty hledající aktivní dovolenou je k dispozici řada akčních zájezdů a sportovních aktivit, jako jsou například windsurfing, potápění nebo lyžování.

Pro firemní klientelu Ingetour poskytuje služby v oblasti firemních cest a incentive programů, které pomohou týmu spolupracovat efektivněji a motivujícím způsobem. K tomu slouží i konferenční a meetingové prostory, které lze využít jak pro pracovní účely, tak i pro soukromé akce.

Celkově se dá říci, že Ingetour je cestovní kancelář s dlouholetou zkušeností a bohatou nabídkou služeb, které dokáží uspokojit potřeby širokého spektra klientů.

1 Zájezdy a dovolené

Cestování a dovolené jsou pro mnohé z nás vrcholem roku. Touha pozkoumat nová místa a zažít nezapomenutelné zážitky je stále rostoucí. Cestovní kanceláře, jako například ingetour, nabízejí širokou škálu zájezdů do celého světa. Můžete si vybrat mezi odpočinkem na pláži, aktivním odpočinkem v horách nebo prozkoumáním kulturních památek v evropských metropolích. Ingétour se specializuje na zahraniční zájezdy s cílem usnadnit organizaci vaší dovolené a zajistit maximální komfort a bezpečnost během vašeho pobytu. Dovolenou od ingetour si užijete naplno bez starostí o ubytování, dopravu či program během dovolené.

2 Last minute nabídky

Pokud jste posledních pár dnů přemýšleli, kam byste si mohli letos zajet na dovolenou a stále nejste rozhodnuti, máme pro vás dobrou zprávu! Cestovní kancelář Ingetour nabízí horké last minute nabídky na exotické destinace i oblíbená evropská letoviska. Zajděte si na jejich webové stránky a vyberte si z široké nabídky zájezdů za speciální cenu, které jsou k dispozici pouze do konce tohoto týdne. Nečekejte a užijte si své zasloužené volno s Ingetour!

3 Firemní cesty a teambuildingové akce

Firemní cesty a teambuildingové akce jsou nezbytnou součástí fungování každé úspěšné firmy. IngTour jako specializovaná cestovní kancelář se zaměřuje na organizaci těchto akcí pro firemní klientelu. Mezi nejoblíbenější destinace patří například pobyt v horském středisku, relaxační pobyty u moře či společné výlety do kulturních center. Každá z těchto tras je pečlivě připravena s ohledem na specifika konkrétní firmy a potřeby jejich zaměstnanců. IngTour se také specializuje na organizaci různých teambuildingových aktivit, které pomáhají ke zlepšení komunikace, kooperace a vzájemného porozumění mezi členy týmu. Tyto aktivity mohou být sportovního nebo společenského charakteru a jsou vždy přizpůsobeny potřebám konkrétní firmy. Každoročně tak IngTour pomáhá desítkám firem po celé ČR k posilování pracovního týmu a zvyšování kvality jejich služeb.

4 Individuální plánování cest

Individuální plánování cest se stává stále populárnějším trendem v oblasti cestování. Na rozdíl od klasických zájezdů, kde jsou trasy a program již předem dané, si zákazník může sám naplánovat trasu, místa, která chce navštívit a délku pobytu. Cestovní kancelář "ingetour" tento trend sleduje a nabízí svým zákazníkům možnost individuálního plánování cesty na míru.

Zákazníci si mohou vybrat ze široké nabídky destinací a aktivit, které je zajímají. Díky dostupnosti moderních technologií jako jsou mobilní aplikace a online mapy mohou být cestovatelé nezávislí i bez průvodce. Zároveň má ale zákazník jistotu, že někdo má jeho itinerář v systému uložený a je mu tak kdykoliv k dispozici pro případné úpravy nebo řešení problémů.

Pro ty, kteří si nejsou jisti s plánovaním sami pro sebe tu je tým odborných konzultantů "ingetour", kteří pomohou s naplánováním ideálního itineráře. Tito profesionálni vášniví cestovatelé vám pomohou s výběrem té nejlepší trasy, s doporučením ubytování a zajímavých aktivit.

Individuální plánování cesty je tak ideální pro ty, kteří si chtějí užít dovolenou bez nutnosti se přizpůsobit ostatním. Cestovní kancelář "ingetour" nabízí svým zákazníkům možnost naplánovat si vlastní cestu na míru.

5 Speciální akce a tematické zájezdy

Jedním z hlavních zaměření cestovní kanceláře Ingetour jsou speciální akce a tematické zájezdy pro náročné klienty. Mezi nejpopulárnější patří například zájezdy spojené s gastronomickými a enologickými zážitky, v rámci kterých je možné ochutnat místní speciality a vína a navštívit tradiční vinárny či restaurace. Další oblíbenou variantou jsou aktivní dovolené, jako jsou například cyklovýlety nebo pěší túry v překrásné přírodě. Pro milovníky kultury pak Ingetour nabízí mnoho zajímavých tematických zájezdů, jako jsou například putování po historických památkách nebo návštěvy kulturních festivalů. V neposlední řadě si své klienty Ingetour také oblíbil díky svým speciálním akcím, jako jsou například jachtařské plavby, expedice do divokých oblastí či unikátní kulturně-společenské akce.

Destinace a oblíbené destinace cestovní kanceláře "ingetour"

Cestovní kancelář "ingetour" patří mezi nejprestižnější a nejoblíbenější cestovní kanceláře v České republice. Nabízí širokou škálu destinací v Evropě i mimo ni, přičemž se zaměřuje především na kvalitní služby a individuální přístup ke každému klientovi.

Mezi oblíbené destinace cestovní kanceláře "ingetour" patří například exotický Thajsko s jeho krásnými plážemi a bohatou kulturou, malebné Řecko s báječnými památkami a nádherným mořem, ale také oblíbené evropské metropole jako Paříž nebo Londýn.

Pro ty, kteří preferují aktivní dovolenou, nabízí "ingetour" např. lyžařské zájezdy do Alp, trekking v horách nebo cyklovýlety po krásné české krajině.

Cestování s cestovní kanceláří "ingetour" je pro klienty zaručením bezstarostného pobytu s maximálním komfortem a profesionálním servisem.

1 Evropa

Evropa je kontinent, který se může pyšnit svým bohatstvím kulturních, historických a přírodních krás. V rámci Evropy můžeme nalézt četné atraktivní destinace, které lákají návštěvníky z celého světa. Od slunných pláží Středozemního moře po zasněžené horští vrcholky, Evropa nabízí rozmanité zážitky pro každého cestovatele. Mnohé evropské země mají také vynikající kuchyni a slavnou gastronomii s tradičními pokrmy a lahodnými víny. Cestovní kancelář Ingetour se zaměřuje na oblast evropských destinací a nabízí širokou škálu zájezdů pro ty, kteří touží po objevování tohoto úchvatného kontinentu.

2 Asie

Asie je kontinent plný kontrastů a rozmanitostí. V rámci Asie můžeme rozlišovat několik regionů, z nichž nejvýraznější jsou západní a východní Asie. Západní Asie sestává především z Blízkého východu a tureckého poloostrova, kde se setkávají různé kultury a náboženské tradice. Východní Asie naopak patří mezi nejrozvinutější oblasti světa, které se mohou pyšnit inovativním průmyslem, moderními technologiemi a fascinující historií. Cestovní kancelář Ingertour nabízí široké spektrum zájezdů do obou těchto regionů, díky kterým si mohou turisté proniknout do jejich jedinečné atmosféry a poznat jejich krásy.

3 Severní Amerika

Severní Amerika je kontinent plný přírodních krás a historických památek, které stojí za návštěvu. Tuto oblast můžete objevovat na svých vlastních cestách, nicméně cestovní kancelář ingetour Vám nabízí širokou škálu zájezdů a organizovaných výletů. Ty Vám umožní vidět nejznámější atrakce jako je například Grand Canyon v USA nebo CN Tower v Kanadě. Díky jejich skvělým průvodcům se dozvíte zajímavosti o místech, které navštívíte a budete mít dokonalou zkušenost s tím, co Severní Amerika má nabídnout.

4 Jižní Amerika

Jižní Amerika nabízí návštěvníkům neuvěřitelné zážitky a krásné přírodní scenérie. Hory Andy, dech beroucí vodopády Iguazú a Amazonský prales jsou jen některá z mnoha míst, která stojí za návštěvu. Země této části světa jsou plné kulturního dědictví a historických památek, jako například Machu Picchu v Peru nebo Inka Trail v Ekvádoru. Cestovní kancelář Ingetour nabízí široké spektrum možností pro cestování po Jižní Americe, kontinentu plném dobrodružství a nezapomenutelných zážitků.

5 Afrika

Afrika je kontinent plný fascinujících zemí plných nezapomenutelných zážitků. Při cestování po Africe můžete zažít několik různých kultur, památek a přírodních krás. Například v jihoafrické Republice se můžete projít Národním parkem Kruger, který se pyšní jedinečnou faunou a flórou. Na druhé straně v Maroku se můžete procházet uličkami malebných měst, jako je Casablanca nebo Marrakech a okusit místní speciality. Také Keni nabízí řadu možností pro dobrodruhy, kteří si chtějí vyzkoušet safari a pozorovat zvířata v divočině. Stejně tak Egypt, s jeho historickými památkami jako jsou pyramidy nebo Karnakský chrám, láká turisty ze celého světa. V neposlední řadě nesmíme zapomenout na Madagaskar - ostrov, který je domovem unikátní fauny i flóry a nabídne vám zcela odlišný pohled na Afriku.

6 Austrálie a Oceánie

Austrálie a Oceánie jsou fascinující destinace plné úžasných zážitků. Austrálie nabízí návštěvníkům kouzlo velkoměst jako Sydney nebo Melbourne, ale i překrásné scenérie, jako jsou Velký bariérový útes či Ayers Rock. V Oceánii se pak můžete setkat s neuvěřitelnými kulturami domorodých obyvatel, jako jsou Maorové na Novém Zélandu, ale také objevovat neskutečně krásné ostrovy jako Tahiti či Fidži. Naše cestovní kancelář "ingetour" Vám ráda pomůže s naplánováním Vaší vysněné dovolené v této exotické části světa.

Spokojení zákazníci a reference

Spokojení zákazníci jsou pro cestovní kancelář Ingetour klíčoví. Dlouhodobě se snažíme nabízet svým klientům kvalitní služby a nezapomenutelné zážitky z cestování. Pravidelně komunikujeme s našimi zákazníky a snažíme se jim vyjít vstříc v přáních a požadavcích. Tuto filozofii nám potvrzují pozitivní reference, které dostáváme od našich spokojených klientů. Rádi se o vás postaráme také.

Kontaktní informace a rezervace

Pokud máte zájem o rezervaci cestovního zájezdu prostřednictvím cestovní kanceláře Ingetour, můžete kontaktovat naše pracovníky prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo osobně v naší kanceláři. Naše kontaktní údaje naleznete na našem webovém portálu www.ingetour.cz. Zde si můžete také prohlédnout aktuální nabídku zájezdů a využít online rezervační formulář. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného zájezdu a zajistíme pro Vás pohodlnou cestu plnou nezapomenutelných zážitků.

Celkově lze říci, že cestovní kancelář "ingetour" nabízí široké spektrum zájezdů a služeb pro své zákazníky. Díky kvalitní organizaci a individuálnímu přístupu ke každému klientovi si získala mnoho spokojených zákazníků. Nabídka zahrnuje jak klasickou dovolenou na pláži, tak i aktivní turistiku nebo poznávací zájezdy do exotických destinací. Všechny tyto služby jsou poskytovány za konkurenceschopné ceny a s důrazem na vysokou kvalitu. Z tohoto důvodu si cestovní kancelář "ingetour" udržuje stabilní pozici na trhu a je oblíbenou volbou mnoha českých turistů.

Publikováno: 13. 08. 2023

Kategorie: cestování

Autor: Adélka Stanovská

Tagy: ingetour | cestovní kancelář